Galeria

Relacja Warsztaty Hipotonia 21-22.05.2022

Relacja Kurs Bobath Baby 9-20.05.2022

Relacja Warsztaty Równowaga 14-15.05.2022

Relacja Warsztaty Asymetria 7-8.05.2022

Relacja Kurs Podstawowy 03.2022

Relacja z Warsztatów Dotyk-Propriocepcja-Ruch 05.03-06.03.22

Relacja z Kursu Terapia Neurorozwojowa 14.06-25.06.21

Relacja z Kursu NDT-Bobath Baby 31.05-11.06.21

Relacja z Kursu NDT-Bobath Basic 2020/2021

Relacja z Warsztatów "Ruch a praca zmysłów - wzrok" 29-30.05.21

Relacja z Kursu NDT-Bobath Baby 17-28.05.21

Relacja z Warsztatów "HIPOTONIA" 15-16.05.2021r.

Relacja z Warsztatów "Asymetria" 8-9.05.2021 r.

Relacja z Warsztatów "Asymetria" 24-25.04.2021 r.

Z instruktorami, nauczycielami...